DZIEŃ PATRONA

24 marca nasza Szkoła obchodziła szczególne święto – Dzień Patrona Szkoły. Z tej okazji specjalne wydanie wiadomości przygotowała dla nas grupa Dębiec TV. Uczniowie mieli możliwość zobaczyć Tadeusza Kościuszkę w roli ucznia, inżyniera, ale również jako oddanego żołnierza podczas ważnych bitew. Uroczystość zakończyło wspólne odśpiewanie hymnu naszej Szkoły.

Ważnym elementem tegorocznych obchodów Dnia Patrona Szkoły był konkurs na plakat promujący postać Tadeusza Kościuszki. Nasi uczniowie spisali się na medal, ponieważ wykonane przez nich plakaty były piękne, ciekawe i wartościowe.

W klasach I-III na podium znalazły się klasy: Ib, IIIa i IIc, natomiast w grupie klas starszych nagrody przyznano klasom: VIIb, VIIId i VIIa.

Nagrody dla uczniów zostały ufundowane przez Radę Rodziców.

Napisz wiadomość

Szkoła Podstawowa nr 84
w Poznaniu

ul.  św. Szczepana  3,
61-465  Poznań

telefon/fax:  61  832  14  24
e-mail:  szkpd84@poczta.onet.pl

Skip to content