Klasa IVc w Centrum Nauki Kopernik

Wspaniała przygoda w Centrum Nauki Kopernik!
W piątek 24 listopada, klasa 4C miała okazję odkrywać fascynujący świat nauki w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Nasza podróż rozpoczęła się na dworcu, gdzie wsiadając do pociągu, już od samego początku czuliśmy niesamowite podekscytowanie.
Po dotarciu do stolicy nasza przygoda się zaczęła! Centrum Nauki Kopernik wita nas szeroko otwartymi drzwiami do świata eksperymentów i interaktywnych wystaw. Każdy krok to nowe odkrycie – od nauki o ciele człowieka po zjawiska fizyczne. Uczniowie byli zachwyceni możliwościami, jakie oferuje to miejsce. Każde stanowisko było okazją do eksperymentowania i zgłębiania tajemnic nauki w praktyce.
Ale to nie wszystko! Interesującym momentem była projekcja filmu pt.: „ Rewolucja Kopernika” w Planetarium, gdzie mogliśmy podróżować przez kosmos, zaglądać w głąb wszechświata i lepiej zrozumieć jego niezwykłe zjawiska.
Pełni wrażeń i z głowami pełnymi nowej wiedzy, wróciliśmy z wizyty ze stolicy. To było naprawdę wyjątkowe doświadczenie, które zostanie z nami na długo.

Napisz wiadomość

Szkoła Podstawowa nr 84
w Poznaniu

ul.  św. Szczepana  3,
61-465  Poznań

telefon/fax:  61  832  14  24
e-mail:  szkpd84@poczta.onet.pl

Skip to content