Goście w naszej szkole!

12 marca 2024 roku był dniem niezwykłym dla naszej społeczności. Do naszej szkoły zawitali goście specjalni – piłkarze z Lecha Poznań! Ta niecodzienna wizyta była owocem naszego zaangażowania i pasji podczas jesiennych meczów, gdzie wspólnie, jako szkoła, wsparliśmy naszą drużynę w ramach akcji „Kibicuj z Klasą”.

Spotkanie z piłkarzami było nie tylko okazją do zdobycia autografów czy wspólnego robienia zdjęć, ale także do spędzenia czasu na rozmowach, dzieleniu się pasją do piłki nożnej oraz nawet na wspólnej grze!
Było to niezapomniane doświadczenie, które na długo pozostanie w naszej pamięci.

Dziękujemy piłkarzom z Lecha Poznań za odwiedzenie naszej szkoły. A my już przygotowujemy się na kolejny mecz.

https://www.facebook.com/reel/734017761854611

Uczniowie w strojach piłkarskich w sali gimnastycznej.
Nauczyciele w  w sali gimnastycznej.
Uczniowie w strojach piłkarskich w sali gimnastycznej.
Uczniowie w strojach piłkarskich w sali gimnastycznej.
Uczniowie w strojach piłkarskich w sali gimnastycznej.
Uczniowie w strojach piłkarskich w sali gimnastycznej.

Napisz wiadomość

Szkoła Podstawowa nr 84
w Poznaniu

ul.  św. Szczepana  3,
61-465  Poznań

telefon/fax:  61  832  14  24
e-mail:  szkpd84@poczta.onet.pl

Skip to content